06 465 537 70    info@studiodancinez.nl

Studio 'DANCINÈZ' neemt deel aan hiphopwedstrijden

BRADO - regionale hiphop wedstrijden

Dutch Dance Sports - landelijke hiphop wedstrijden

- op deze pagina vindt je alle wedstrijd uitslagen -

WEDSTRIJD SEIZOEN: 2018/2019

RANKING WEDSTRIJD ASSEN - DUTCH DANCE SPORTS - 03-11


WEDSTRIJD UITSLAG:


RANKING WEDSTRIJD ALKMAAR - DUTCH DANCE SPORTS - 24-11


WEDSTRIJD UITSLAG:


RANKING WEDSTRIJD DEN BOSCH - DUTCH DANCE SPORTS - 15-12


WEDSTRIJD UITSLAG:


WEDSTRIJD HELMOND - BRADO - 06-01


WEDSTRIJD UITSLAG:


RANKING WEDSTRIJD WAALWIJK - DUTCH DANCE SPORTS - 19-01


WEDSTRIJD UITSLAG:


WEDSRIJD OSS - BRADO - 03-02


WEDSTRIJD UITSLAG:


RANKING WEDSTRIJD ZWOLLE - DUTCH DANCE SPORTS - 09-02


WEDSTRIJD UITSLAG:


HIPHOP INTERNATIONAL - 17-02 - MDF CREW - 3TH PLACE!!!


UDO - 09-03 - ELIZA GALAJEVA - 3E PLAATS @ BATTLE


UDO - 10-03 - UTRECHT


WEDSTRIJD HELMOND - BRADO - 17-03


WEDSTRIJD UITSLAG:



RANKING WEDSTRIJD HOOFDDORP - DUTCH DANCE SPORTS - 23-03


WEDSTRIJD UITSLAG:


HIPHOP UNITE BE - MDF CREW - 30-03 - 2ND PLACE!!!


WEDSTRIJD VEGHEL - BRADO - 07-04


WEDSTRIJD UITSLAG:


NK HIPHOP - DUTCH DANCE SPORTS - 13 & 14 APRIL

———————————————————
Formation junior master:
MDF Crew: 1e plaats én ranking kampioen!
———————————————————
Solo electric boogie children:
Luca Raaijmakers: 1e plaats

Solo electric boogie junior:
Laura van der Zanden: 1e plaats
Guusje Wessels: 2e plaats
Fiene Donkers: 3e plaats
Mandy Rullens: 4e plaats

Duo electric boogie junior:
Laura & Guusje: 1e plaats
Fiene & Mandy: 2e plaats
———————————————————
Duo children master:
Laura & Hilde: 6e plaats

Duo junior star:
Merel & Luna: 1e plaats
Imke & Giel: 6e plaats
Laura & Natalie: 6e plaats

Duo junior master:
Julie & Faya: 2e plaats

Duo junior prechamps:
Lisa & Tamare: 4e plaats

Duo adults master:
Annika & Marja: 5e plaats

Duo adults prechamps:
Floor & Eliza: 6e plaats
———————————————————
Battle crew junior:
SD Crew: 1e plaats!

Solo battles children:
Laura de Kort: 1e plaats!
Hilde Donkers: 2e plaats!

Solo battles junior:
Guusje Wessels: 1e plaats
Luna Kuijten: 3e plaats
Isa van der Ligt: 4e plaats
Fiene Donkers: 5e plaats
Natalie Gaastra: 5e plaats
Laura van der Zanden: 5e plaats

Solo battles adults:
Fenne Manders: 2e plaats
Gigi Rutten: 3e plaats
Eliza Galajeva: 5e plaats
———————————————————
Smal group junior star:
DeVoted: 1e plaats + ranking kampioen
INMOTION: 4e plaats

Small group junior master:
Rebellious: 2e plaats + ranking kampioen

Small group adults master:
NoLimits Crew: 2e plaats + ranking kampioen

Small group adults prechamps:
SDI: 5e plaats
———————————————————
Solo junior male:
Giel Kammeijer: 3e plaats

Solo children star:
Hilde Donkers: 2e plaats
Laura de Kort: 3e plaats

Solo junior star:
Luna Kuijten: 1e plaats + ranking kampioen
Merel Donkers: 2e plaats
Fiene Donkers: 3e plaats
Guusje Wessels: 4e plaats

Solo junior master:
Faya van Houten: 1e plaats
Lisa Gilsing: 4e plaats
+ Dafne Clignett = ranking kampioen

Solo adults star:
Fenne Manders: 3e plaats

Solo adults master:
Vera van den Heuvel: 1e plaats

Solo adults prechamps:
Eliza Galajeva: 1e plaats + ranking kampioen
Lois Bekkers: 5e plaats

WEDSTRIJD SEIZOEN: 2017/2018

DUTCH DANCE SPORTS - DUTCH OPEN 27/28 JANUARI

WEDSTRIJD UITSLAG:



RANKING WEDSTRIJD ZWOLLE - DUTCH DANCE SPORTS - 17-02


WEDSTRIJD UITSLAG:


WEDSTRIJD OSS - BRADO - 18-02


WEDSTRIJD UITSLAG:




RANKING WEDSTRIJD HOOFDDORP - DUTCH DANCE SPORTS - 17-03


WEDSTRIJD UITSLAG:


MDF CREW - 3E PLAATS - HIPHOP INTERNATIONAL - 18-03-2018. Hiermee gekwalificeerd voor het WK in Phoenix Arizona!


WEDSTRIJD HELMOND - BRADO - 25-03


WEDSTRIJD UITSLAG:


WEDSTRIJD VEGHEL - BRADO - 15-04


WEDSTRIJD UITSLAG:


NK HIPHOP - DUTCH DANCE SPORTS - 19&20 MEI


WEDSTRIJD UITSLAG:


HIPHOP WEDSTRIJD HELMOND - EIND BRADO - 10-06


WEDSTRIJD UITSLAG:


ek hiphop 2018 - dutch dance sports - bremerhaven

MDF CREW: 5th place!!!
YoungsterZ: 5th place!!!


ook deze toppers stonden aan de start tijdens het EK hiphop:
Small group - LMNtrixx
Duo Sarah Bots & Vera vd Heuvel
Duo Jasmijn v Pinxteren & Noa Otten
Duo Merel Donkers & Luna Kuijten
Duo Isa van der Ligt & Veerle Schakenraad
Solo Giel Kammeijer
Solo Hilde Donkers
Solo Fiene Donkers
Solo Luna Kuijten
Solo Fenne Manders
Battle's Isa van der Ligt
Battle's Merel Donkers
Battle's Fiene Donkers
Battle's Luna Kuijten
Battle's Guusje Wessels
Electric Boogie Fiene Donkers
Electric Boogie Laura vd Zanden

Studio DANCINÈZ      Sint Annastraat 6      5421 KC Gemert          06-46553770          info@studiodancinez.nl

   Studio DANCINÈZ       Studio DANCINÈZ