Lesrooster

Gemert

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Peuterdans
09:00
09:30
(3 jr.)
09:15
Sport
Body-fit Muscle
09:15
10:15
Sport
FIT-mama
09:15
10:15
Sport
Body-fit Muscle
09:15
10:15
09:30
Peuterdans vervolg
09:30
10:15
(4-5 jr.)
09:45
10:00
Sportles
Iedere 1e zondag van de maand!
10:00
11:00
10:15
Sport
Zumba Gold (40+)
10:15
11:15
Sport
STAY-fit
10:15
11:15
Modern
10:15
11:00
(6-9 jr.)
10:30
10:45
11:00
HipHop
Mini
11:00
11:45
(6-8 jr.)
11:15
11:30
15:30
HipHop
Mini
15:30
16:15
(6-8 jr.)
15:45
HipHop
Kids
15:45
16:30
(9-12 jr.) = VOL!
HipHop
Kids
15:45
16:30
(9-12 jr.)
HipHop
Mini
15:45
16:30
(6-8 jr.)
16:00
16:15
Techniek training
BRADO
16:15
17:15
16:30
HipHop
Mini
16:30
17:15
(6-8 jr.)
HipHop
Kids/Teens
16:30
17:15
(9-15 jr.)
16:45
Techniek training
kids/jun. 1
16:45
18:15
BRADO teams
16:45
17:30
17:00
17:15
HipHop
Mini Master
17:15
18:00
(8 jr.)
Dancehall
17:15
18:00
(8-12 jr.)
Breakdance
(6-8 jr.)
17:15
18:00
17:30
HipHop
X-mini
17:30
18:15
(4-5 jr.)
17:45
18:00
Modern
18:00
18:45
(10-15 jr.)
SIX UNITE
FLD Crew
18:00
19:00
Breakdance
(v.a. 9 jr.)
18:00
18:45
18:15
Battle Crews
18:15
19:15

Musical
(v.a. 8 jr.)
18:30
20:00
Locatie: OBS ’t Einder te Gemert

Dancehall
= VOL
19:15
20:00
(v.a. 13 jr.)
HipHop
Teens Master
18:15
19:00
(12-15 jr.)
18:30
18:45
Sport
Body-fit Muscle
18:45
19:45
Choreo class
(v.a. 10 jr.)
18:45
19:30
19:00
Sport
Body-fit Muscle
19:00
20:00
Sport
Body-fit Muscle
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45
Sport
Zumba
19:45
20:45
20:00
Techniek training
jun. 2/adults
20:00
21:30
Sport
Pilates
20:00
21:00
20:15
20:30
20:45
InSync
20:45
21:45
21:00
21:15
21:30

Maandag

  • HipHop Kids · (9-12 jr.) = VOL!
    15:45 - 16:30
  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    16:30 - 17:15
  • HipHop Mini Master · (8 jr.)
    17:15 - 18:00
  • Modern (10-15 jr.)
    18:00 - 18:45
  • Sport Body-fit Muscle
    18:45 - 19:45
  • Sport Zumba
    19:45 - 20:45
  • InSync
    20:45 - 21:45

Dinsdag

  • Sport Body-fit Muscle
    09:15 - 10:15
  • Sport Zumba Gold (40+)
    10:15 - 11:15
  • HipHop Kids · (9-12 jr.)
    15:45 - 16:30
  • Techniek training kids/jun. 1
    16:45 - 18:15
  • Battle Crews
    18:15 - 19:15
  • Musical (v.a. 8 jr.) · Locatie: OBS ’t Einder te Gemert
    18:30 - 20:00
  • Dancehall = VOL · (v.a. 13 jr.)
    19:15 - 20:00
  • Techniek training jun. 2/adults
    20:00 - 21:30

Woensdag

  • Sport FIT-mama
    09:15 - 10:15
  • BRADO teams
    16:45 - 17:30
  • HipHop X-mini · (4-5 jr.)
    17:30 - 18:15
  • HipHop Teens Master · (12-15 jr.)
    18:15 - 19:00
  • Sport Body-fit Muscle
    19:00 - 20:00
  • Sport Pilates
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Sport Body-fit Muscle
    09:15 - 10:15
  • Sport STAY-fit
    10:15 - 11:15
  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    15:30 - 16:15
  • Techniek training BRADO
    16:15 - 17:15
  • Dancehall (8-12 jr.)
    17:15 - 18:00
  • SIX UNITE FLD Crew
    18:00 - 19:00
  • Sport Body-fit Muscle
    19:00 - 20:00

Vrijdag

  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    15:45 - 16:30
  • HipHop Kids/Teens · (9-15 jr.)
    16:30 - 17:15
  • Breakdance (6-8 jr.)
    17:15 - 18:00
  • Breakdance (v.a. 9 jr.)
    18:00 - 18:45
  • Choreo class (v.a. 10 jr.)
    18:45 - 19:30

Zaterdag

  • Peuterdans (3 jr.)
    09:00 - 09:30
  • Peuterdans vervolg (4-5 jr.)
    09:30 - 10:15
  • Modern (6-9 jr.)
    10:15 - 11:00
  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    11:00 - 11:45

Zondag

  • Sportles Iedere 1e zondag van de maand!
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:15
Battle Crews
18:15
19:15
18:30
18:45
19:00

Dinsdag

  • Battle Crews
    18:15 - 19:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:45
BRADO teams
16:45
17:30
17:00
17:15

Woensdag

  • BRADO teams
    16:45 - 17:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:15
Breakdance
(6-8 jr.)
17:15
18:00
17:30
17:45
18:00
Breakdance
(v.a. 9 jr.)
18:00
18:45
18:15
18:30

Vrijdag

  • Breakdance (6-8 jr.)
    17:15 - 18:00
  • Breakdance (v.a. 9 jr.)
    18:00 - 18:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:45
Choreo class
(v.a. 10 jr.)
18:45
19:30
19:00
19:15

Vrijdag

  • Choreo class (v.a. 10 jr.)
    18:45 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:15
Dancehall
17:15
18:00
(8-12 jr.)
17:30
17:45
19:15
Dancehall
= VOL
19:15
20:00
(v.a. 13 jr.)
19:30
19:45

Dinsdag

  • Dancehall = VOL · (v.a. 13 jr.)
    19:15 - 20:00

Donderdag

  • Dancehall (8-12 jr.)
    17:15 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
HipHop
Mini
11:00
11:45
(6-8 jr.)
11:15
11:30
15:30
HipHop
Mini
15:30
16:15
(6-8 jr.)
15:45
HipHop
Kids
15:45
16:30
(9-12 jr.) = VOL!
HipHop
Kids
15:45
16:30
(9-12 jr.)
HipHop
Mini
15:45
16:30
(6-8 jr.)
16:00
16:15
16:30
HipHop
Mini
16:30
17:15
(6-8 jr.)
HipHop
Kids/Teens
16:30
17:15
(9-15 jr.)
16:45
17:00
17:15
HipHop
Mini Master
17:15
18:00
(8 jr.)
17:30
HipHop
X-mini
17:30
18:15
(4-5 jr.)
17:45
18:00
18:15
HipHop
Teens Master
18:15
19:00
(12-15 jr.)
18:30
18:45

Maandag

  • HipHop Kids · (9-12 jr.) = VOL!
    15:45 - 16:30
  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    16:30 - 17:15
  • HipHop Mini Master · (8 jr.)
    17:15 - 18:00

Dinsdag

  • HipHop Kids · (9-12 jr.)
    15:45 - 16:30

Woensdag

  • HipHop X-mini · (4-5 jr.)
    17:30 - 18:15
  • HipHop Teens Master · (12-15 jr.)
    18:15 - 19:00

Donderdag

  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    15:30 - 16:15

Vrijdag

  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    15:45 - 16:30
  • HipHop Kids/Teens · (9-15 jr.)
    16:30 - 17:15

Zaterdag

  • HipHop Mini · (6-8 jr.)
    11:00 - 11:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:45
InSync
20:45
21:45
21:00
21:15
21:30

Maandag

  • InSync
    20:45 - 21:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:15
Modern
10:15
11:00
(6-9 jr.)
10:30
10:45
18:00
Modern
18:00
18:45
(10-15 jr.)
18:15
18:30

Maandag

  • Modern (10-15 jr.)
    18:00 - 18:45

Zaterdag

  • Modern (6-9 jr.)
    10:15 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:30
Musical
(v.a. 8 jr.)
18:30
20:00
Locatie: OBS ’t Einder te Gemert
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Dinsdag

  • Musical (v.a. 8 jr.) · Locatie: OBS ’t Einder te Gemert
    18:30 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Peuterdans
09:00
09:30
(3 jr.)
09:15

Zaterdag

  • Peuterdans (3 jr.)
    09:00 - 09:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Peuterdans vervolg
09:30
10:15
(4-5 jr.)
09:45
10:00

Zaterdag

  • Peuterdans vervolg (4-5 jr.)
    09:30 - 10:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
SIX UNITE
FLD Crew
18:00
19:00
18:15
18:30
18:45

Donderdag

  • SIX UNITE FLD Crew
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:15
Sport
Body-fit Muscle
09:15
10:15
Sport
FIT-mama
09:15
10:15
Sport
Body-fit Muscle
09:15
10:15
09:30
09:45
10:00
10:15
Sport
Zumba Gold (40+)
10:15
11:15
Sport
STAY-fit
10:15
11:15
10:30
10:45
11:00
18:45
Sport
Body-fit Muscle
18:45
19:45
19:00
Sport
Body-fit Muscle
19:00
20:00
Sport
Body-fit Muscle
19:00
20:00
19:15
19:30
19:45
Sport
Zumba
19:45
20:45
20:00
Sport
Pilates
20:00
21:00
20:15
20:30
20:45

Maandag

  • Sport Body-fit Muscle
    18:45 - 19:45
  • Sport Zumba
    19:45 - 20:45

Dinsdag

  • Sport Body-fit Muscle
    09:15 - 10:15
  • Sport Zumba Gold (40+)
    10:15 - 11:15

Woensdag

  • Sport FIT-mama
    09:15 - 10:15
  • Sport Body-fit Muscle
    19:00 - 20:00
  • Sport Pilates
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Sport Body-fit Muscle
    09:15 - 10:15
  • Sport STAY-fit
    10:15 - 11:15
  • Sport Body-fit Muscle
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Sportles
Iedere 1e zondag van de maand!
10:00
11:00
10:15
10:30
10:45

Zondag

  • Sportles Iedere 1e zondag van de maand!
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:15
Techniek training
BRADO
16:15
17:15
16:30
16:45
Techniek training
kids/jun. 1
16:45
18:15
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
20:00
Techniek training
jun. 2/adults
20:00
21:30
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Dinsdag

  • Techniek training kids/jun. 1
    16:45 - 18:15
  • Techniek training jun. 2/adults
    20:00 - 21:30

Donderdag

  • Techniek training BRADO
    16:15 - 17:15
Geenevents beschikbaar!